Najlepsze soczewki, okulary i oprawki tylko u e-okularnicy.pl!   

Hoya Blue Control — cena konkurencyjna tylko u e-okularnicy.pl!  

Chcesz, aby Twoje soczewki łączyły ze sobą najnowszą generację powłok antyrefleksyjnych i zalety kluczowe dla użytkowniczki lub użytkownika? Wypróbuj soczewki Hoya Blue Control! Cena jest naprawdę konkurencyjna. Zalety, które gwarantują to: komfortowe, zrelaksowane i kontrastowe widzenie w każdej sytuacji, neutralizuje nadmiar wysokoenergetycznego światła niebieskiego emitowanego przez ekrany urządzeń cyfrowych, najlepsza powłoka antyrefleksyjna Hi-Vision Longlife, powłoka objęta jest 3-letnią gwarancją, obniżona transmisja światła niebieskiego widoczna jest w postaci wyraźnego, niebiesko-fioletowego odbicia szczątkowego, a także zapobiega powstawaniu objawów zmęczenia wzroku w wyniku nadmiernej ekspozycji na światło niebieskie, takich jak: suchość oczu, podrażnienie oczu, niewyraźne widzenie, zmęczenie.  

Okulary z Hoya Blue Control do pracy — dla kogo będą idealne?  

Okulary, w których zastosowano szkła Hoya Blue Control cena z powłoką odbijającą szkodliwe promieniowanie, są polecane w przypadku pracy przy komputerze również, gdy nie mamy wady wzroku. Aby uchronić nasz wzrok, powinniśmy unikać skupienia wzroku na źródle światła i regularnie skupiać go na innym obiekcie niż monitor komputera czy laptopa. Bardzo ważna, a często pomijana, jest również zbilansowana dieta — no i oczywiście odpowiednie okulary z filtrem światła niebieskiego.  

Oprawki Solano damskie — niezwykle modne dla każdej pięknej pani!  

Oprawki Solano damskie, jak każde oprawki od tej firmy, cechują się tym, że stworzone zostały dla tych, którzy żyjąc zgodnie z duchem czasu i cenią sobie wygodę oraz przyjemność noszenia okularów. Oprawki Solano damskie w zestawie zawierają ściereczkę do czyszczenia okularów i etui do okularów — oczywiście gratis! Wzornictwo okularów od firmy Solano inspirowane jest dynamiką, szybkim tempem życia oraz zaskakującymi połączeniami przeróżnych stylów.