Recenzje Produktów

W Keto-zakupy
czyli
Nasze Recenzje Produktów

W tej zakładce znajdziesz nasze rady o tym, jakie produkty najlepiej wybierać, aby nie złamać zasad diety niskowęglowodanowej/ keto, oraz inne przydatne informacje , których znajomość poszerzy Twoją wiedzę z zakresu zdrowego żywienia bez węgli. Wspólnie z FITDAPIEŻNIK przetestujemy dla Was produkty z supermarketów i dyskontów po to abyście mogli wspólnie z naszą pomocą skomponować optymalną dla siebie dietę.

Wiele osób, szczególnie na początku swojej przygody z dietą niskowęglowodanową, pyta nas jakie produkty są rekomendowane a jakie zabronione podczas diety. Jeśli i Ty zastanawiasz się z jakich produktów, jakich firm korzystamy w przepisach, które publikujemy, ten artykuł jest specjalnie dla Ciebie.
Od dziś w zakładce „Nasze recenzje produktów”, znajdziesz zestawienie najlepszych i sprawdzonych produktów w diecie lchf. Co więcej, do każdego produktu dodaliśmy obszerną tabelę WARTOŚCI ODŻYWCZYCH tak, żebyś już nigdy nie musiał zastanawiać się i szukać w intrenecie tak ważnych szczegółów.

Dla ułatwienia podzieliliśmy wszystkie produkty na poniższe kategorie. Kliknij w każą z nich żeby dowiedzieć się więcej