O Mnie

Cześć – jeśli trafiłeś/-aś na mojego bloga to znaczy że tak jak i mnie interesuje Cię tematyka diety Ketogenicznej/ LCHF. Chciałem Ci opowiedzieć kilka słów o sobie czyli o osobie która stoi za blogiem www.bezwegli.pl.

Na co dzień Project Manager w jednych z Katowickich KORPO – lubię to co robię i robię to co lubię. Prywatnie kucharz-pasjonat – od zawsze zainteresowania moje oscylowały wokół gotowania i kuchennych eksperymentmów. Ponad 3 lata temu rozpocząłem swoja przygodę z treningiem CROSSFIT. Trenując często i ciężko zrozumiałem, że droga do uzyskania lepszej sprawności i zdrowia prowadzi nie tylko przez „podnoszenie sztangi i kettli” ale również , a może i przede wszystkim, przez odpowiednie odżywianie się.

Z czasem zacząłem coraz bardziej zwracać uwagę na to CO i JAK jem . Ścieżka ta nie była łatwa ani przyjemna, bo przeszedłem wcześniej przez wiele diet/ sposobów odżywiania się, ale dzięki zupełnemu przypadkowi (czyżby los tak chciał;)) trafił na dietę ketogeniczną. Tak rozpoczęła się jego historia z dieta niskowęglowodanową.

Początkowo byłem skupiony jedynie na efektach „wizualnych”, w miarę upływu czasu oraz z każdą kolejna przeczytaną książką, wgłębiał się w tajniki diety i stwierdził, że to coś więcej – to styl życia.

Jako ze od zawsze lubiłem przekąsić coś słodkiego moją specjalizacją stały się wszelkiego rodzaju desery zgodne z nowym stylem życia ale również dania mięsne. I tak historia zatoczyła koło – po raz kolejny robię to co lubię i lubię  to co robię…