Podróże

Jak już wiecie z zakładki o mnie bardzo dużo podróżuje i nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu. Co nóż wyszykuje tanie przeloty, noclegi i staram się odkrywać nowe zakątki Europy i Świata.

Posługując się językiem obrazkowym można powiedzieć że mam tak

Wiem, że osób zakręconych pod kątem podróżowania jest więcej dlatego postanowiłem, że prócz przepisów na smaczne i zdrowe posiłki podzielę się z Wami moimi sposobami na podróże bliskie, dalekie, tańsze i droższe.

Każda moja podróż zaczyna się od znalezienia promocji na bilety lotnicze 🙂 Zazwyczaj najbardziej pomocny jest w tej kwestii portal

Lub

Kiedy mam już bilety czas na drugi najważniejszy punkt. I tu służę WAM pomocą. Poniżej znajdziecie linki do najpopularniejszych serwisów gdzie można znaleźć pokój hotelowy ale również całe mieszkanie czy dom :):) Klikając w poniższe linki dostaniecie kupony zniżkowe na Wasze podróże !!! A skoro można jest taka możliwość to dlaczego by z niej nie skorzystać:) Dzięki tym serwisom zwiedziłem już : Los Angeles, San Francisco, Las Vegas, Miami, Nowy Jork, Waszyngton, Całą Europę ( od Wysp Kanaryjskich przez Azory aż po Wschodnią Polskę oraz od Lillehammer i Helsinek na północy aż po Sycylię na południu) oraz kawałek Azji i Afryki.

Postaram się niedługo pokazać Wam przykładowe plany wycieczek które na pewno ułatwią Wam pierwsze kroki w podróżowaniu lub zainspirują do własnych wypraw.

Odbierz zniżkę 100 ZL na pierwszą podróż z AIRBNB

Odbierz zniżkę 50 ZL na pierwszą podróż z Booking
Odbierz darmowy przejazd UBER
KOD na 20 zł na Pierwszy Przejazd. Pobierz mytaxi (www.mytaxi.com), zarejestruj się i wpisz: rafa.gre9

Mam nadzieję, że zarazę pasją do podróżowania niejednego z Was. Jeśli macie dodatkowe pytania to komentujcie lub piszcie na profilu FB.