Nurofen zatoki ibuprofen 200 mg leki przecibólowe 24 tabletki

17,68

Opis

Nurofen zatoki ibuprofen 200 mg leki przecibólowe 24 tabletki

Nano-Tech

Nurofen Zatoki to tabletki powlekane zawierające 200 mg ibuprofenu i 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny. Lek działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa oraz ilość wydzieliny. Udrożnia nos i zatoki oboczne nosa. Przeznaczony do stosowania doraźnego w celu złagodzenia objawów niedrożności nosa i zatok obocznych nosa z towarzyszącym bólem głowy, bólów związanych z niedrożnością zatok oraz gorączką w przebiegu grypy lub przeziębienia.

Ceneo

Zdrowie

Leki bez recepty

Przeziębienie i grypa

Nurofen zatoki ibuprofen 200 mg leki przecibólowe 24 tabletki

botanicals, the ordinary kwas salicylowy, embryolisse krem pod oczy, miya my beauty gel, maybelline super stay full coverage, twojcelto biotyna, ob pro comfort night, peeling bandi, drogeria pomocna, semilac oliwka, maska kallos milk, eveline push up, palety revolution, puder rozświetlający wibo

yyyyy